O nas w fotografiach....
frezy diamentowe narzędzia diamentowe  tarcze diamentowe tarcze do betonu wiertła diamentowe  tarcze do betonu
W 1992 roku swoją karierę pod nazwą POLDIAM rozpoczęła mała firma Józefa Żmudzkiego, zajmująca się narzędziami diamentowymi. Z czasem firma wielokrotnie powiększyła swój rozmiar, zasięg i ofertę, zachowując przy tym rodzinny charakter. W latach 2004-2008 przy współudziale środków z Unii Europejskiej, powiększyliśmy i zmodernizowaliśmy nasz park maszynowy o specjalistyczne maszyny do produkcji segmentów i narzędzi diamentowych. Wybudowaliśmy profesjonalną halę produkcyjną. Sukcesywnie powiększamy nasz asortyment. Naszymi klientami są firmy produkcyjne, budowlane, wykonujące prace drogowe i specjalistyczne na lotniskach i innych obiektach inżynieryjnych, firmy zajmujące się wykonywaniem i renowacją posadzek, jak również mali przedsiębiorcy wykonujących drobne prace remontowo - budowlane.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo tarcze diamentowe, wiertła, frezy, tarcze szlifierskie, narzędzia do szlifowania posadzek i inne. Świadczymy również usługę regeneracji narzędzi diamentowych, polegającą na wymianie zużytych segmentów na nowe.

Sukces pracy narzędziem diamentowym zależy zarówno od jakości użytych komponentów , jak i od ich składu. Wszystkie nasze narzędzia wyposażamy w segmenty diamentowe naszej produkcji, oparte na naszych własnych recepturach. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością naszych wyrobów.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia w branży narzędzi diamentowych.

Kupując narzędzia w naszej firmie wspieracie Państwo polski przemysł i polskie miejsca pracy.


Informacja o konkursie w ramach POIR 2.3.2 „Bon na innowacje”