Tarcze diamentowe


tarcze diamentowetarcza do granitu Oferujemy Ci nowoczesne tarcze diamentowe dostosowane do cięcia szerokiej gamy materiałów. Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii, najwyższej jakości materiałów ze sprawdzonymi metodami produkcji, tworzone przez POLDIAM tarcze nie zawiodą Cię, bez względu na to, co chcesz ciąć.

Niezależnie od tego, czy potrzebna Ci porządna tarcza do granitu, niezawodne tarcze do: świeżego betonu, betonu, betonu zbrojonego, asfaltu, szamotu,  silikatu, porotermu, kamienia naturalnego czy kamienia polnego – w naszym katalogu czeka na Ciebie szeroka gama rozwiązań.

Solidne tarcze diamentowe w rozsądnej cenie


POLDIAM działa na rynku produkcji narzędzi diamentowych od niemal 25 lat, oferując swoim Klientom to, co najlepsze. Każda tarcza do betonu, granitu czy innego materiału, która wychodzi z naszej linii fabrycznej to produkt łączący w sobie najwyższą jakość wykonania z niezawodnością i wytrzymałością.

Kupując tarcze u nas, możesz być pewien, że będą pracować niezawodnie przez długi czas, gwarantując wysoką dokładność każdego nacięcia. Tarcze diamentowe POLDIAM to produkty:

  • o średnicach rozpoczynających się już od 230 mm,
  • spawane laserowo bądź metodą indukcyjną.

Poznaj bliżej nasze produkty. Zrobisz to, kontaktując się z naszymi doradcami. Zadzwoń bądź napisz i złóż zamówienie jeszcze dzisiaj! Nasze rozwiązania dostarczamy na terenie całego kraju, zapewniając korzystne warunki finansowe współpracy. w naszej ofercie także: frezy diamentowe oraz wiertła i koronki diamentowe.

Współpracuj z najlepszym producentem tarcz diamentowych na rynku!