Wiertła diamentowe (koronki diamentowe, otwornice diamentowe)


wiertla do wiertarek SDS kompkoronki diamentowewiertla krotkie 1 kompwiertla krotkie komp, koronka diamentowa Szukasz najlepszych wierteł diamentowych na rynku: wytrzymałych, precyzyjnych i pozwalających na wykonanie otworów w nawet najbardziej opornych materiałach? W ofercie POLDIAM czeka na Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz: koronki diamentowe, wiertła diamentowe z najwyższej półki. Szeroka gama rozmiarów i typów, najwyższa jakość wykonania oraz rozsądne ceny – oto, czemu warto postawić na naszą ofertę.

Wiertła diamentowe: dokładnie takie, jakich potrzebujesz


Zapewniamy bardzo szeroki wybór wierteł (koronek), jak i innych narzędzi diamentowych. Bez względu na to, czy potrzebne jest Ci wiertło diamentowe o średnicy 10 mm i standardowym uchwycie, czy poszukujesz bardziej nietypowego produktu – u nas zamówisz dokładnie to, czego Ci potrzeba.

Oferujemy wiertła:

  • o średnicy już od 10 mm,
  • ze standardowym uchwytem UNC 1¼" i R½",
  • o standardowej długości 100 mm oraz szeroki wybór wierteł na specjalne zamówienie.

Zakupisz u nas m.in. przedłużacze do wierteł, redukcje pozwalające na dopasowanie wierteł do uchwytów innych niż standardowe oraz wiertła dłuższe niż w standardzie. Jeśli potrzebujesz specyficznego rozwiązania – skontaktuj się z naszymi doradcami, by złożyć zamówienie. Przygotujemy dla Ciebie wiertła zgodnie z przedstawioną specyfikacją techniczną.

Każde wiertło diamentowe, które powstaje w POLDIAM to synergia najwyższej jakości materiałów i produkcyjnej precyzji. Wszystko to sprawia, że nasze koronki diamentowe nadają się nawet do wykonywania zadań specjalnych i nie zawiodą Cię, bez względu na okoliczności. W naszej foercie znajdziesz także szeroki wybór frezów diamentowych, tarcz do granitu, tarcz do szlifowania betonu.

Kup już teraz – zapraszamy do współpracy!